Intenzivní péče

Ošetření z řad Global Lift, Corrective new a Eternal spadá do kategorie anti-age péče. Díky těmto ošetřením uvidíte, jak krásně se dá pleť vypnout, vrásky vyplnit a vyhladit a pleť rozzářit. Čeká Vás povrchové čištění, peeling enzymatický nebo s AHA kyselinami, specifická masáž, aplikace účinného séra, maska a samozřejmě použití přístroje MESO INFUSION.

GLOBAL LIFT

Global lift

Skeyndor vytvořil ProGen-in, unikátní technologii založenou na sledování markerů stárnutí. Jedná se o inovativní strategii celkového omlazení.

Salon U Tří lvů

První globální lifting, který znovu definuje hlavní obličejové partie. Kontury+ krk+ tváře.

CORRECTIVE NEW

Rychle a účinně redukuje vrásky. Unikátní spojení tří účinných mechanismů. Peeling- výplň vrásek, dekontrakce.

Je kosmetickou alternativou k lékařsko-estetickým zákrokům. Výsledky jsou viditelné už od prvního ošetření. Součástí pokročilé receptury je kosmetický dron, který účinné látky dopraví přímo k cílovým buňkám. (80% účinnost).

Ethernal

Obsahuje hadí sérum.

Salon U Tří lvů

ETERNAL

Regenerační řada s globálním účinkem. Kosmetická péče, která využívá kmenových buněk rostlinného původu pro dlouhodobý anti-age účinek. Hlavním efektem je vznik nových kmenových buněk v epidermu a stimulace syntézy látek pro pleť životně důležitých. Tím pleť znovu nabývá věkem ztraceného objemu.