Nabídka služeb

SKEYNDOR vám přináší nejpokročilejší technologii a vytváří toto celkové Anti-Age ošetření, aby bylo možné definitivně bojovat proti známkám stárnutí pleti. TIMELESS PRODIGY je ideální pro boj proti stárnutí celkově a nabízí maximální krásu i pro tu nejnáročnější pleť.

Číst dále »

Ošetření z řad Global Lift, Corrective new a Eternal spadá do kategorie anti-age péče. Díky těmto ošetřením uvidíte, jak krásně se dá pleť vypnout, vrásky vyplnit a vyhladit a pleť rozzářit. Čeká Vás povrchové čištění, peeling enzymatický nebo s AHA kyselinami, specifická masáž, aplikace účinného séra, maska a samozřejmě použití přístroje MESO INFUSION.

Číst dále »

Balíčky ošetření z řad Power C, Power Hyaluronic, Power Retinol, Power Oxygen, Probiome Peel, Uniqucure se specializují na řešení specifických problémů pleti, kdy je třeba odstranit zašedlost, maximálně hydratovat, rozkládat nahromaděný pigment, okysličovat či zjemňovat pleť hrubou, aknózní, vrásčitou. V ošetření je vždy povrchové čištění, peeling (různé druhy), aplikace sér i pomocí přístroje MESO INFUSION, masáž, maska.

Číst dále »

Přístrojové metody a meoterapie pomocí přístrojů Dermapen, MESO INFUSION DCS nebo ultrazvuková špachtle SKEYNDOR IN TECH DP – 110 PLUS. Tyto techniky zásadně pomáhají řešit i hraniční stavy pokožky a bezkonkurenčně bojují proti stárnutí pleti. Neinvazivní mezoterapie je v současné době velmi oblíbené ošetření, kdy použitím různých druhů proudů lze dostat aktivní látky do nejhlubších vrstev kůže a tím maximalizovat efekt ošetření.

Číst dále »

Samostatné kosmetické úpravy a úkony, jako například: barvení a úprava obočí, depilace, lifting řas, laminace obočí a další.

Číst dále »