Specifická péče

Balíčky ošetření z řad Power C, Power Hyaluronic, Power Retinol, Power Oxygen, Probiome Peel, Uniqucure se specializují na řešení specifických problémů pleti, kdy je třeba odstranit zašedlost, maximálně hydratovat, rozkládat nahromaděný pigment, okysličovat či zjemňovat pleť hrubou, aknózní, vrásčitou. V ošetření je vždy povrchové čištění, peeling (různé druhy), aplikace sér i pomocí přístroje MESO INFUSION, masáž, maska.

Power C+Power C

Nejsilnější kombinace antioxidantů, jaká kdy byla vytvořena.  Komfortní a bezpečné použití.

Power Hyaluronic

Hydrodynamické ošetření 100 % ultra-hydratační, dosahuje optimální úrovně hydratace.

Power Retinol

Obsahuje látky s retinoidním účinkem (retinoid-like). Cílem je omlazení stárnoucí pleti.

Power Oxygen

Dvojí ochrana pleti před městským znečištěním + O2

Probiome Peel

Profesionální řada pokročilého chemického peelingu, který urychluje regeneraci pleti a obnovuje kožní mikrobiom. Bezpečné a inovativní ošetření obsahující multibiotický komplex pro obnovení rovnováhy kožního mikrobiomu a obnovuje pleť po hloubkovém peelingu.

Uniqucure

Jedinečné koncentráty nejvyšší technologické úrovně.

To není vše…

Kromě výše uvedeného zahrnuje specifická péče také ošetření přístrojem DP-110 plus (ultrazvuková špachtle)– více informací o tomto přístroji se můžete dočíst na našem blogu. Samozřejmostí je aplikace balíčku základní péče.

Do tohoto balíčku patří všechna ošetření, která se provádějí s řadami Essential, Clear Balance, Expert Cleanse Pro a Aquatherm. Náplní těchto ošetření je vždy povrchové čištění (odlíčení), peeling, aplikace účinného séra, masáž a maska.