Novinky ze světa zdraví a krásy

Vyhodila jste už tisíce za produkty na citlivou či mastnou pleť, ale místo těšení se ze zdravější pleti jste se dočkala akorát tak opačného efektu?

Vím, že citlivá nebo mastná pleť si vyžaduje speciální péči a je důležité vědět, co jí dělá dobře a naopak, co jí spíše škodí. V dnešní době je nabídka produktů velmi široká, a tak může být obtížné zvolit si ten správný, proto Vám přináším následující článek s tipy na péči o tento typ pleti.

Začněte den s Aquatherm: 

Čisticí gel Thermal je perfektní pro maximální péči o tvůj typ pleti, a to díky termální vodě, která dokonale pečuje o citlivou či mastnou pleť. Naneste tenkou vrstvu gelu na tvář, krk a dekolt a lehce masírujte, abyste zbavila pleť nečistot.

 

 

Power C+Až budete mít hotovo, můžete  přejít na druhý krok. Teď přichází na řadu oční okolí – je všeobecně známé, že kůže je zde obzvlášť tenká a citlivá, a proto je důležité poskytnout ji co nejlepší péči. Naneste malé množství krému Skeyndor Power C+ na oční okolí a rozetřete. Krém díky svému složení proti stárnutí oční okolí hydratuje a omlazuje.

 

Jako závěrečný krok naneste na pleť krém Re-equilibrante FI, který vyrovnává přirozený stav pleti a poskytuje jí požadovanou ochranu. Po jeho nanesení ucítíte, jak je Vaše pleť hydratovaná a na dotek matná. Navíc krém poskytuje pleti ochranu před vnějšími vlivy, a tak nemusíte mít strach, že ve víru města jí něco hrozí.

 

Opakujte tuto rutinu každé ráno a již za několik dní uvidíte, jak Vaše pleť plesá radostí.